Moje knižní prvotina je na světě aneb Copatá máma vyšla!

IMG_1962

Volejte sláva a tři dny se radujte!

Copatá máma spatřila světlo světa 🙂

 

Moje knižní děťátko se podle mých posledních informací z nakladatelství mělo sice na svět vykulit až dnes, ale k mému převelikému údivu mě včera přepadla kamarádka s prosbou o podpis.

Uvažovala jsem chvíli, co za nepodepsané lejstro nám ve škole ještě chybí, jelikož poslední dobou nepodepisuju nic jiného než zřizovatelské listiny a jmenovací dekrety. Ale kamarádka překvapila a pod nos mi strčila zbrusu novou, neosahanou a ještě z tiskárny voňavou COPATOU MÁMU!

Přiznám se vám, cítila jsem se trochu ukřivděně, že se o vylíhnutí mého čtvrtého potomka dozvídám až jako poslední, ale ta radost, ta byla mnohem větší.

img_1537-1

A abych se o ni mohla podělit i s vámi, kteří odoláte touze (já neodolala 😉 běžet ihned do knihkupectví a svůj výtisk si tam vlastnoručně ulovit (mimochodem, nechoďte pro ni do pardubického Kosmasu, mám dojem, že tam jsme ji už včera vykoupili), vrhla jsem se střemhlav na dlouho odkládané úpravy na stránkách, do čtyř ráno se v nich vrtala a nakonec usnula s hlavou v klávesnici…

Po mě na gauči zůstalo úhledné doupě z posmrkaných papírových kapesníčků, na stolku několik upatlaných koleček a na webu speciální prodejní stránka, na níž si můžete objednat Copatou mámu i s podpisem!

COPATÁ MÁMA v prodeji ZDE 

Kromě toho jsem pro vás s kamarádkou a ilustrátorkou Kateřinou Pappovou  (které vděčím i za nový webový kabátek) připravila dárek v podobě dosud nepublikované povídky Jitka a její tajné přání, která vám dorazí na mail a pomůže tak zkrátit čtenářsky úmorné čekání na onen Copatý skvost 😉

Takže, nemáte-li ještě doma svou Copatou mámu, objednávejte a já se budu třást nedočkavostí až mi napíšete, jak se vám líbila!

Hezký den a moc děkuju za vaši čtenářskou přízeň 🙂

bara-na-valech

Pomůžu vám rozehrát společné chvíle s dětmi! :-) Jsem nevyléčitelná optimistka, maminka tří dětí a autorka příběhů pro děti i dospělé. S radostí pro vás tvořím úkolové hry, stopovačky a cesty za pokladem, kterým souhrnně říkám Bojovky s příběhem , a které vám mohou do života přinést kapku dobrodružství... :-) Více o mně si můžete přečíst zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.