Jak dětem zpříjemnit Velikonoce? Zkuste bojovku nebo stezku s úkoly ZDARMA

Přemýšlíte, jak dětem zpříjemnit Velikonoce, které letos budou zase plné omezení? Dochází vám nápady a možná i energie cokoli vymýšlet a složitě chystat?

V tom případě by vás mohla potěšit Velikonoční bojovka, hra vhodná pro děti cca od 4 do 11 let (nicméně podle loňských ohlasů bavila i děti o něco mladší či starší)!

Když jsem loni, spíš jako takový experiment, Velikonoční bojovku probíhající online chystala poprvé, brala jsem to jako takovou ojedinělou hurá akci.

Vždyť přece za rok už se takhle podivně nespolečensky a doma Velikonoce určitě slavit nebudou!

No nic…

Rok se s rokem sešel, situace je jaká je, a díky mnoha dotazům, jestli i letos hra bude, opravdu vzniká druhý ročník Velikonoční online bojovky. Ilustrací se znovu ujala moje báječná švagrová Veronika Vondráčková a já se z každé další, kterou mi pošle, raduju jak malá.

Opět vás tedy zvu k prožití veselých svátků jara spolu se zajíčkem Felixem a jeho novým dobrodružstvím.

A co nás letos čeká?

Víte, kdo jsou prapůvodní obyvatelé Velikonočního ostrova?

No přece Velikonoční zajíčci!

A právě velikonoční zajíček Felix, kterého si možná pamatujete z loňska, nám ve své původní domovině uvázl (ujel mu parník), a teď si zoufá, že se nestihne do Velikonoc dostat zpátky k nám a rozdat dětem nadílku…

Naštěstí jsou tu DOBRÉ ZPRÁVY a jejich věrní, malí i velcí diváci, a tak se má Felix na koho obrátit s prosbou o pomoc.

Přidáte se? 🙂

Jak Velikonoční bojovka probíhá?

Hra poběží od 1. do 6 dubna na webové stránce, na níž dostanete odkaz a zůstane přístupná i po jejím skončení.

Tam se každý den objeví video s pořadem DOBRÉ ZPRÁVY, které možná znáte právě z loňska nebo z Luštící výzvy s přemnoženými domácími skřítky, která probíhala v únoru.

Videa budou děti provázet příběhem zajíčka Felixe, který se potřebuje včas vrátit zpátky domů z Velikonočního ostrova, aby stihl rozdat velikonoční nadílku.

K tomu však potřebuje pomoc diváků, a součástí hry tak bude každý den luštěnka nebo úkol pro starší děti a jednodušší úkol či omalovánka pro mladší děti.

Součástí bojovky je i Velikonoční stezka, kterou můžete využít jako takovou stopovačku k případné nadílce.

A bonusem, ze kterého mám obzvlášť velkou radost, je pohled od Felixe, který dětem dorazí přímo do vaší schránky!

Velikonoční bojovka pomáhá

Přemýšlela jsem, jakou formou bych já sama mohla v současné situaci pomoci někomu, kdo to opravdu potřebuje. A nakonec jsem se rozhodla, že bychom v rámci Velikonoční bojovky mohli pomoci my všichni.

Z každé prodané hry proto věnuji 50 Kč charitativnímu projektu PatronDeti.cz , jehož smyslem je pomáhat zdravotně a sociálně znevýhodněným dětem a jejich rodinám. Věřím, že společně tak přineseme alespoň trochu radosti do některých smutnějších příběhů…

Velikonoční stezka ke stažení zdarma

Možná máte chuť dětem Velikonoce zpestřit, ale do Velikonoční bojovky se vám tak úplně nechce.

Rozumím a mám řešení i pro vás.

Velikonoční stezka původně vznikla jako bonus pro bojovku, ale nakonec jsem se rozhodla, že ji dám k dispozici ke stažení pro všechny.

Lehce jsem proto upravila její úvod, aby stezka fungovala i bez návaznosti na Velikonoční bojovku a věřím, že s její pomocí vytvoříte dětem veselou stopovačku za velikonoční nadílkou.

Stezka obsahuje jednoduché úkoly v duchu malé zaječí rozcvičky a můžete ji tak využít i pro malé děti, které by celou Velikonoční bojovku ještě neocenily.

Stáhnout Velikonoční stezku můžete ZDE:

Přeji vám tedy hlavně pohodové Velikonoce a na všechny, kdo se přidají k Velikonoční bojovce a společnému dobrodružství, se budu těšit už 1. dubna!

Pomůžu vám rozehrát společné chvíle s dětmi! :-) Jsem nevyléčitelná optimistka, maminka tří dětí a autorka příběhů pro děti i dospělé. S radostí pro vás tvořím úkolové hry, stopovačky a cesty za pokladem, kterým souhrnně říkám Bojovky s příběhem , a které vám mohou do života přinést kapku dobrodružství... :-) Více o mně si můžete přečíst zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.