3 tipy na velikonoční bojovku pro děti včetně stezky ke stažení zdarma

Už máte plány na letošní Velikonoce?

My snad budeme po dvou letech trávit Velikonoce konečně zase někde na cestách, ale bez velikonoční bojovky, a hlavně zajíčka Felixe už si tenhle čas neumím představit.

Felix totiž vznikl v době prvního lockdownu jako postava narychlo vytvořené hry, která měla pomoci dětem užít si svátky i v době, kdy jsme všichni byli zavření doma, ale ujala se natolik, že nás provází už třetí rok.

A tak pro vás letos mám dokonce 3 velikonoční aktivity se zajíčkem Felixem v hlavní roli, ze kterých si můžete vybrat tu pravou právě pro vás. 🙂

V článku vás čeká:

  1. Bojovka Felix na Velikonočním ostrově (klasická bojovka k vytištění v PDF formátu)
  2. Velikonoční stezka s Felixovou rozcvičkou (PDF s úkoly ke stažení zdarma)
  3. Velikonoční bojovka 2022 aneb Felix a Velikonoční poklad (3. ročník interaktivní hry, ve které děti provází videa s DOBRÝMI ZPRÁVAMI)

Felix, těší mě!

Hlavním hrdinou všech her je zajíček Felix, protože právě díky němu u nás doma tradice velikonočních bojovek vznikla a velkou popularitu si získal podle zpráv, které mi chodí, i u vás doma.

Pokud ale Felixe neznáte, zde malé představení.

Felix je dobrosrdečný, ale dost popletený velikonoční zajíček, jehož úkolem je roznášet dětem velikonoční nadílku. Ať se však snaží jak chce, pokaždé se mu to nějak zkomplikuje a on se dostane do maléru, ze kterého mu pomůžou jen děti.

Jednou jsou to omylem ukradená vajíčka slepice Zory, podruhé dobrodružná cesta z Velikonočního ostrova a letos pro změnu trápení s velikonočním pokladem ze zaječí mytologie…

Nudit se zkrátka s Felixem nebudete. 🙂

Bojovka Felix na Velikonočním ostrově

(Pro děti cca od 4 let)

Z Velikonočního ostrova putoval Felix v interaktivní bojovce už loni, ale pro její velkou úspěšnost jsem ji letos přetavila do jednoduché PDF podoby.

Díky ní si tak bojovku můžete vytisknout a vzít kamkoli s sebou, zahrát si ji najednou nebo rozdělit na více dní, zkrátka uzpůsobit si ji naprosto vlastním potřebám.

A o čem bojovka je?

Felix uvízl na Velikonočním ostrově, kde byl navštívit rodinu a teď potřebuje pomoci s návratem domů, aby stihl rozdat velikonoční nadílku.

Pokaždé, když děti Felixovi pomohou, posune se zase o kousek blíž k cíli.

Jeho dobrodružnou cestu děti sledují skrze Felixovy dopisy, ve kterých jim své putování a zážitky popisuje a úkoly pro děti jsou ve dvou variantách, pro případné mladší i starší sourozence.

Pomůžete Felixovi najít cestu domů?

Podrobnosti najdete TADY.

Velikonoční stezka s Felixovou rozcvičkou

A nakonec tu máme stezku, ve které Felix dětem připravil malou rozcvičku v podobě 8 úkolů, aby cesta za velikonoční nadílkou nebyla tak jednoduchá.

Stezku si tu můžete stáhnout zdarma a je to ideální varianta v případě, že bojovce nechcete věnovat více času a jde vám jen o rychlé zpříjemnění Velikonočního pondělí.

Velikonoční bojovka 2022 aneb Felix a Velikonoční poklad

(Pro děti cca od 4 let)

První pozvánkou, kterou pro vás mám, je již 3. ročník interaktivní hry, do které se děti mohou zapojit, a kterou je provází „pořad“ DOBRÉ ZPRÁVY. (DOBRÉ ZPRÁVY můžete znát i z některé z luštících výzev, jako byla například Skřítčí nebo Eskymácká.)

A o čem bude bojovka letos?

Jak už název napovídá, letošní téma se týká legendárního Velikonočního pokladu, o němž se vypráví v zaječí mytologii…

Zajíček Felix na jeho existenci nikdy moc nevěřil.

Ale to bylo předtím, než se seznámil se zaječí slečnou Fialkou a rozbil její zlatá vajíčka po prababičce, která právě z velikonočního pokladu pocházela…

Aby všechno napravil, musí se Felix do pátrání po Velikonočním pokladu pustit sám, a právě proto oslovil pořad DOBRÉ ZPRÁVY s prosbou o pomoc.

Opravdu tajemný velikonoční poklad existuje? Co je potřeba pro jeho získání splnit? A odpustí Fialka Felixovi?

To všechno a mnohem víc čeká děti ve Velikonoční bojovce 2022.

Přidáte se?

Začínáme 14.4.

Podrobnosti najdete TADY.

Věřím, že jste si tu ideální hru pro vaše děti našli a doufám, že si užijete krásné a alespoň trochu dobrodružné Velikonoce! 🙂

PS: Pokud byste měli chuť pořídit si k některé z velikonočních her rovnou i Čarodějnickou stezku na později, můžete využít 15 % slevu s kódem BOJOVKA15. 🙂

Pomůžu vám rozehrát společné chvíle s dětmi! :-) Jsem nevyléčitelná optimistka, maminka tří dětí a autorka příběhů pro děti i dospělé. S radostí pro vás tvořím úkolové hry, stopovačky a cesty za pokladem, kterým souhrnně říkám Bojovky s příběhem , a které vám mohou do života přinést kapku dobrodružství... :-) Více o mně si můžete přečíst zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.