BOJOVKY S PŘÍBĚHEM

Rádi si s dětmi hrajete, podnikáte výlety a výpravy do okolí, ale pomalu Vám dochází inspirace?

 

Čeká Vás narozeninová oslava a s ní plný dům dětí ?

 

Nemáte čas, chuť nebo nápady pro tvoření společných her?

 

 

Mám pro Vás řešení!

Jako odchovanec letních táborů miluju hry a bojovky a ráda je zprostředkovávám i svým dětem. Ale protože vím, že ne všichni rodiče mají odkud čerpat na podobné hrátky inspiraci, připravuji pro vás Bojovky s příběhem.

Úkolové hry plné příběhů a luštění, které děti (a stejně tak vás, pokud se necháte 😉 ) vtáhnou do světa fantazie plného draků, princezen, pirátů, rytířů či strašidel...

Bojovky jsou ve formátu PDF a obsahují:

  • přehledný návod i s popisem možných variant 
  • profesionálně graficky zpracované úkoly, mapy, omalovánky a podobně
  • úvodní pohádkový příběh, který děti od začátku do hry vtáhne a nepustí je, dokud nebude po všem 🙂

 

Speciální bojovky s vánoční tematikou, které můžete použít jako každodenní "náplň" adventních kalendářů

Adventní putování

Adventní putování je soubor 24 ilustrovaných dopisů a úkolů, které děti provedou adventem a vtáhnou je do příběhu Vincenta a Dorotky, kteří se vydali na dlouhou předvánoční cestu. Dopisy jsou ideální náplní do adventních kalendářů 🙂

Připravuje se: Vánoční detektivka

Bojovky využitelné celoročně

Bojovka ZDARMA

Legenda o hradním strašidle a inspirace k přípravě bojovky pro děti je soubor, díky kterému připravíte jednoduchou "honbu za pokladem" přesně na míru vašim potřebám a možnostem. Obsahuje příběh o rytíři Barnabášovi, ilustrovanou mapu a návod s tipy na úkoly, šifry a další varianty bojovky. 

Dračí bojovka

Dračí bojovka je úkolová hra s příběhem, v níž se děti vydají na pomoc pohádkovému království, ve kterém se usadil drak, cestou musí vyluštit dračí jméno, najít zaklínadlo a draka uspat. Soubor obsahuje Dračí legendu, sedm úkolů pohádkových bytostí a další ilustrované materiály.

Domácí bojovka

Domácí bojovka je soubor šifrovacích her s příběhem, obsahuje 24 míst (stůl, lednice, knihovna, umyvadlo, postel, křeslo…), každé zašifrováno 6 způsoby, ze kterých pro děti OPAKOVANĚ vytvoříte libovolnou trasu a doprovodit ji můžete Pirátskou či Princeznovskou legendou.

Indiánská bojovka

Indiánská bojovka je úkolová hra s příběhem, která vtáhne děti do světa indiánské moudrosti. Děti se tak vydají na Indiánskou stezku, na níž musí splnit úkoly připravené Duchy ohně, vody, země, vzduchu, zvířat a rostlin a na konec získat pozvání velkého Manitoua k závěrečnému indiánskému obřadu, kterým se připojí ke Kruhu ochránců Matky Země.