Halloweenské a čarodějnické bojovky

Hry, se kterými můžete dětem připravit dobrodružné oslavy čarodějnic, Halloweenu nebo třeba dušiček.

Vyhledávání
Školáci
Soubor s 10 stanovišti pro přípravu zábavné šifrovací hry, v níž děti pátrají po čarodějnici, která se dala na černou magii. Dějem je provází čarodějka Malvína. Hra je vhodná pro děti cca od 8 let.
Dospěláci
Školáci
Detektivní, temně laděná bojovka, ve které hráči musí s pomocí luštění šifer a využití logických úvah odhalit vraha. Stezka je určena pro hravé dospělé a starší děti cca od 13 let. Hra NENÍ VHODNÁ pro citlivé děti!
Předškoláci
Školáci
Soubor s 20 úkoly a dalšími materiály k přípravě čarodějnické zábavy pro děti. Vyberte si ty, které vás zaujmou a nachystejte pro děti stanoviště s luštěním, tvořením nebo pohybovými úkoly. Hra je vhodná pro děti cca od 4 let.
Školáci
Soubor s příběhem, úkoly a obrázkovými indiciemi, pro přípravu tajemné stezky, na které děti potkají nešťastného ducha, který od nich žádá pomoc s odhalením tajemství, jež mu nedá v klidu spočinout. Stezka je vhodná pro děti cca od 6 let.
Předškoláci
Školáci
Soubor 10 stanovišť a dalších 7 úkolů, pro přípravu lehce strašidelné stezky. Na stezce děti potkají 7 bytostí, které Branou mezi světy unikly z tajemného Zásvětí a je třeba splnit všechny úkoly a zapudit je zpět. Pro děti cca od 5 let.
Předškoláci
Školáci
Soubor s 10 stanovišti pro přípravu zábavné stezky s tématikou čarodějnic. Na stezce děti pomáhají čarodějce Malvíně dostat se včas na Čarodějnickou slavnost a cestou plní hravé úkoly. Stezka je vhodná pro děti cca od 6 let.