Prodej ukončen, bojovka probíhá 🙂

Chcete si s dětmi užít dobrodružné a zábavné Velikonoce?

 

A máte chuť podívat se do školy pro velikonoční zajíčky?

Pak přijměte pozvání ke 4. ročníku interaktivní Velikonoční bojovky!

JAK VELIKONOČNÍ BOJOVKA PROBÍHÁ?

Bojovka probíhá v termínu od 6. do 10. dubna, kdy je možné se interaktivně zapojit. Bojovkou si ale můžete projít i ve vlastním tempu.

Bojovka je ideální pro děti cca od 4 do 11 let.

V bojovce vás čeká:

  • Každodenní video s DOBRÝMI ZPRÁVAMI
    Celou bojovku můžete sledovat na webové stránce, kde se každý den objeví jedno krátké video s pořadem DOBRÉ ZPRÁVY, které děti bojovkou provází.
  • Každodenní úkoly
    Součástí bojovky jsou luštěnky a úkoly, které se objevují na stránce a zároveň je před zahájením bojovky dostanete do mailu, abyste si je mohli předem vytisknout a nachystat.
  • Interaktivní zapojení
    Budou-li děti chtít, mohou do DOBRÝCH ZPRÁV samy poslat vlastní obrázek, fotku nebo celou reportáž, které se pak objeví v závěrečném díle.

Úkoly v bojovce jsou ve dvou obtížnostech.

Pro mladší a starší děti.

Bojovka končí závěrečnou stezkou s kvízem, kterou dětem můžete připravit jako stopovačku za nadílkou.

O ČEM VELIKONOČNÍ BOJOVKA JE?

Věřili byste tomu, že zajíček Felix je v posledním ročníku Velikonoční akademie, školy pro velikonoční zajíčky, a čekají ho závěrečné zkoušky?

Potíž je v tom, že když je nezvládne, už nebude moci dětem o Velikonocích nadělovat!

Jenže Felix má ve velikonočních tradicích z celého světa pořád trochu zmatek, dějiny zajíčků si nepamatuje a se zadanými úkoly si marně láme hlavu.

Proto jsme mu v pořadu DOBRÉ ZPRÁVY nabídli svou pomoc a věříme, že ani vy nenecháte zajíčka Felixe na holičkách.

Tak co, přidáte se? 🙂 

Ve studiu DOBRÝCH ZPRÁV letos opět přivítáme i několik hostů. Jedním z nich je například docentka Hopkavá, odbornice na zaječí historii  a mytologii, a možná se nám podaří dohnat i piráta Černovouse.

Kromě toho ale při prozkoumávání velikonočních tradic z různých koutů světa zjistíme, že zajíček Felix kdysi navštívil bratrance Franka v Americe a přesvědčil se na vlastní kůži, že tamní velikonoční zajíčci dokáží být i pěkní tvrďáci...

CO O BOJOVCE ŘÍKAJÍ MINULÍ ÚČASTNÍCI?

Ďakujeme krásne, pre dcérku to bol úžasný zážitok, vidieť sa "v telke"! A potom keď Felix prišiel a priniesol nadílku... 😀 A to ešte nevie, že príde aj pošta 😉 Veľmi vám ďakujem za celú bojovku, mali ste to krásne pripravené. Bez bojovky by sme ani poriadne nevedeli, že je Veľká Noc. Všetko dobré, a už teraz sa tesím na ďalšie vysielanie, ktoré určite čoskoro zase vymyslíte 🙂
Ivana a Anička
Bojovka byla fakt boží. Nejlepší bylo, jak si Černovous pletl Felixe s křečkem. Zajíček Felix byl výborný, terénní reportérský tým byl úžasný a reportérka Bára je nejlepší. Bylo to super. Děkujeme mooooc.
Laura a Denis
Milá Bára a celá Vaša rodinka. Ďakujeme veľmi pekne za roztomilú Velikonočnú bojovku. Bolo cítiť, že ste to robili s láskou, plným nasadením a hlavne obetovaním svojich sviatkov aj pre naše deti. Radi sa niekedy ešte podobných akcií s Vami zúčastníme, moc sme si to užili.
Alžbetka a Amálka
Moc děkujeme za parádní bojovku, děti si to moc užily a už teď se těší na příští rok 😀 Odvádíte skvělou práci, která by se měla vyvažovat zlatem. Já vůbec nejsem kreativní rodič, tak jsem za takové skvělé nápady nesmírně vděčná 😉
Kristýna
Milá Báro, piráte Černovousi, terénní týme, děkujeme za opět dobrodružnou, naučnou a napínavou velikonoční bojovku. Bylo to prostě báječné 🥰 Už teď se těšíme na příští Velikonoce 😀
Eva
Dobrý den, posíláme fotku do Dobrých zpráv. Felix nám nechal vzkaz na hřišti a dovedl nás i s rozcvičkou až k čapímu hnízdu, kde děti vyluštily, že je čeká nadílka v pracovně. Děkujeme moc za velikonoční bojovku, naše děti naprosto věří, že je Felix opravdový a živý :))
Martina
Dobrý den, Báro, ještě jednou vám moc děkuji za báječnou velikonoční bojovku! Míša si ji moc užil a těšil se na každý další den. Ani nemohl dospat ;-)! Ještě jednou díky!
Monika
Dobrý den, moc děkujeme za skvělé zpestření Velikonoc! Děti si to moc užily a bylo jim líto, že už jim nebudou každý den chodit Dobré zprávy 🙂 A bude jim smutno i po Felixovi. Moc jsme si Vaši bojovku užili! Myslím, že to pro Vás muselo být velmi těžké připravit takovou online hru, aby se to dalo napasovat na všechny. Myslím ale, že se Vám to moc povedlo! Mějte se moc hezky. Určitě to není poslední bojovka, kterou jsme s Vámi hráli.
Nováčkovi

Dobré (foto)zprávy od minulých účastníků 🙂

Pořiďte si k bojovce rovnou i tematickou tašku z organické bavlny, která bude vašim dětem připomínat dobrodružství s Felixem ještě dlouho po Velikonocích! 🙂

Cena: 199 Kč

Objednejte si Velikonoční bojovku právě TEĎ a poznejte s Felixem velikonoční tradice z různých koutů světa!

Cena Velikonoční bojovky je 400 Kč včetně DPH.


MOŽNÁ SI NEJSTE JISTÍ ZDA JE VELIKONOČNÍ BOJOVKA VHODNÁ PRÁVĚ PRO VÁS A KLADETE SI NĚKTERÉ Z NÁSLEDUJÍCÍCH OTÁZEK:

 

PRO KOHO je Velikonoční bojovka určená?

Bojovky se může účastnit neomezený počet hráčů. Je připravována primárně pro děti od cca 4 do 11 let, ale je možné, že zaujme děti mladší i starší.

KDE se bude bojovka odehrávat?

Velikonoční bojovka bude probíhat na webové stránce, která bude v průběhu bojovky denně aktualizována. Předem dostanete k dispozici také úkoly k vytištění ve dvou obtížnostech.

JAK náročná je příprava Velikonoční bojovky?

Hra je velmi jednoduchá na přípravu. Stačí se s dětmi každý den podívat na DOBRÉ ZPRÁVY a k tomu jim vytisknout úkol. Na závěr pak můžete využít připravené materiály k vytvoření stopovačky za velikonoční nadílkou.

JAK DLOUHO bude stránka s Velikonoční bojovkou k dispozici?

Hra bude aktivně probíhat od 6. do 10. dubna. Stránka s Velikonoční bojovkou však zůstane k dispozici neomezeně a bude možné se k ní kdykoli vrátit.

KDO ZA VELIKONOČNÍ BOJOVKOU STOJÍ?

Autorka bojovky Barbora Bečvářová s terénním reportérským týmem 🙂

Jsem autorkou příběhů pro děti i dospělé a s radostí pro vás tvořím úkolové hry, stopovačky a cesty za pokladem, kterým souhrně říkám Bojovky s příběhem.

Velikonoční bojovka s videi původně vznikla jako experimentální formát interaktivní hry, který měl pomoci zabavit děti v lockdownu.

Letos už nás žádná omezení netrápí, ale Felixe jste si tak oblíbili, že si o něj každoročně píšete, a tak věřím, že si i jeho další velikonoční dobrodružství opět užijete. 🙂

Ilustrace: Veronika Vondráčková.

VIDEOFORMÁT BOJOVKY VÁS NELÁKÁ? VYZKOUŠEJTE JEDNO Z FELIXOVÝCH DOBRODRUŽSTVÍ V KLASICKÉM PDF 🙂

 

Předškoláci
Školáci
Velikonoční bojovka s úkoly, ve které se děti pustí do pátrání po záhadě mizejících barev! Průvodcem hry je velikonoční zajíček Felix. Hra obsahuje napínavé vyprávění a úkoly ve variantě pro menší i větší děti. Testováno dětmi od 4 do 12 let. 🙂
Předškoláci
Školáci
Velikonoční bojovka s úkoly, ve které se děti pustí do pátrání po Velikonočním pokladu! Průvodcem hry je velikonoční zajíček Felix. Hra obsahuje napínavé vyprávění a úkoly ve variantě pro menší i větší děti. Testováno dětmi od 4 do 11 let. 🙂
Předškoláci
Školáci
Velikonoční bojovka s úkoly, která vezme děti na dobrodružnou cestu přes půl světa! Průvodcem hry je velikonoční zajíček Felix. Hra obsahuje napínavé vyprávění a úkoly ve variantě pro menší i větší děti. Testováno dětmi od 4 do 10 let. 🙂
Pokud máte v souvislosti s Velikonoční bojovkou jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail becvarovabara@gmail.com a já Vám co nejdříve odpovím 🙂