Kniha Copatá máma

Svému devatenáctiletému "zbouchnutému" já jsem kdysi slíbila, že pro něj napíšu knihu.

Když jsem těsně před maturitou otěhotněla, byla jsem trochu ztracená. Ve svých emocích, obavách, představách... V podobných okamžicích ráda utíkám k osudům literárních hrdinů. Zkusila jsem to i tentokrát. Ale dvakrát úspěšná jsem nebyla.

V žádném z románů jsem nenašla to, co jsem hledala.

Příběh, který by mě provedl těhotenstvím od začátku do konce s nadějí, že všechno bude fajn. Který by mě ujistil, že moje strachy jsou přirozené, ale ukázal mi i cestu, jak z nich ven. Který by bral na vědomí i věci takříkajíc mezi nebem a zemí. Který by v sobě měl humor, lásku i trochu napětí. Zkrátka příběh, ve kterém bych se našla.

Právě z toho důvodu vznikla o několik let později Copatá máma.

(Objednat si ji můžete ZDE 🙂

Knížka, v níž jsem se inspirovala tím, co jsem sama prožila, ale která mě nakonec dovedla mnohem hlouběji, než jsem čekala. Knížka o dívce, která se pod vlivem nečekaných těhotenských okolností mění v ženu a nebojí se to s ironií sobě vlastní komentovat. Zkrátka knížka, kterou bych si ve svých devatenácti bývala ráda přečetla.

(Poznámka pro osoby blízké i vzdálenější. Nejedná se o čistou autobiografii, tak mi prosím nespílejte, že takhle se to přece nestalo a dopřejte ubohé autorce trochu tvůrčí svobody.  😉

...

Copatá máma vyšla v září 2016 u nakladatelství YOLI!

Máte chuť na ukázku v podobě celé první kapitoly? 🙂